0312 232 07 17

Gece Aktiviteleri


Aktivite İçeriği

Karaoke

Çocuklarımız Karaoke etkinliğinde seçmiş olduğu şarkılar ile içlerindeki sanatçı ruhunu ortaya çıkarmak için özgürce şarkılarını seslendirecekler.

Disko

Çocuklarımız günün yorgunluğunu müzik ve dans ile taçlandıracaklar. Kamp sürecinin belirlenecek olan günlerinde hizmetde olacak olan  “Disco'' muz  hareketli ve neşeli atmosferi ile çocuklarımıza eğlenecekleri anlar yaşatacaktır.

Veda Gecesi

Farklı yörelerden ve illerden gelen çocuklarımız, kampımızda güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kazanmış olup birbirleri ile vedalaşırken duygusal anlar yaşayacaklar. Kampımızda kazanılmış tüm bilgi ve birikimlerimizden sonra çocuklarımız için düzenleyeceğimiz Veda Gecemiz de doyasıya eğlenerek, dans ve müzik şölenimiz ve çeşitli sürprizlerimiz ile bir sonraki kamp programımız için planlar yapacağız.

Sertifika dağıtımı

Kamp süresi sonunda motivasyon güçlerinin arttıran, kendilerine olan güvenlerinin yükseldiğini gören, hedef belirlemede daha kararlı olduklarını, beceri kazandıklarını gören tüm kampçı çocuklarımıza sertifikalarını takdim ediyoruz ve kampımıza  katılan ve sertifikalarını alan çocuklarımıza eğitim-öğretim hayatında başarılar diliyoruz.
 

Sinema
Eğlenceli Yarışmalar